Филтри -

Камиони со рамна платформа

Резултати од пребарување: 2832 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2832 огласа: Камиони со рамна платформа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 17.330 € SEK 202.000 SEK
Носивост 13140 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
5.174 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 10.52 м³
Година 1994 Километража 186514 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
10.830 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5700 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 7.6 м³
Година 2005 Километража 1429165 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
29.290 € PLN 135.000 PLN
Носивост 12330 кг Зафатнина 10.08 м³
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Носивост 12520 кг Евро Euro 6 Капацитет 17 палети
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Носивост 25220 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.980 € PLN 235.000 PLN
Носивост 5880 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Капацитет 16 палети
Година 2015 Километража 91000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.810 € PLN 225.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Носивост 25220 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 568862 км Сила
Полска, Kroczyce
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 546914 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
15.160 € PLN 69.900 PLN
Носивост 7390 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 690926 км Сила
Полска, Kroczyce
Контактирајте го продавачот
8.675 € Без ДДВ
Носивост 11010 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража 673 км Сила
Холандија, Kapelle
Контактирајте го продавачот
22.700 € GBP 19.750 GBP
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража 303266 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.930 € PLN 55.000 PLN
Година 2000 Километража 843000 км Сила
Полска, Krynica-Zdrój
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Носивост 11187 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-09-30 Километража 384103 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Носивост 8360 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992-05-15 Километража 646777 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
142.500 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 299000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19940 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 581373 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Зафатнина 8.82 м³
Година 2012 Километража 497000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6560 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 467136 км Сила
Белгија, Overpelt
аукција аукција
Носивост 13555 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 88961 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража 416452 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2832 огласа
Прикажи
Претплати се