Филтри -

Камиони-ладилници

Резултати од пребарување: 1156 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1156 огласа: Камиони-ладилници, хладилен камион

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.040 € PLN 460.000 PLN
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 11/2008 Километража 433930 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
VOLVO
1 ч.
цена на барање
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, LIPOSTHEY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual камион-ладилник DAF FA 45.210 *4x2 *Engine brake *Manual
3
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04 Километража 385000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12 Километража 810000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 4380 кг
Година 2015 Километража 154500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 45300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.45 м³
Година 2015-12 Километража 269962 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2012-03 Километража 207050 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 12/2009 Километража 416000 км Сила
Казахстан, Kokshetau
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 649616 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11710 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.33 м³
Година 2010 Километража 306000 км Сила
Холандија, MAASDIJK
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-05 Километража 1188697 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 609256 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 02/2012 Километража 280000 км Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1199999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
камион-ладилник MAN TGL 8.150
1
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 26.970 €
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 916500 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 13770 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
54.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 210000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 3 Зафатнина 30.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04-17 Километража 697877 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 1996-01-01 Километража Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 15440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 910308 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
31.760 € PLN 149.000 PLN
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 146910 км Сила
Полска, Olsztyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1156 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се