Филтри -

Камиони со завеса

Резултати од пребарување: 1538 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1538 огласа: Камиони со завеса, камион со ролетна церада

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Носивост 14660 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2017-11 Километража 640000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 10810 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 04/2019 Километража 410705 км Сила
Холандија, Meerkerk
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 06/1997 Километража 1000000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
32.999 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 180 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2017 Километража 562000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети Задни врати задни врати
Година 2019 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 353560 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 6525 кг Евро Euro 6
Година 2017-12-01 Километража 154411 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 06/2010 Километража 420000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2020 Километража 120650 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 12 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.300 € Без ДДВ
Носивост 14890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 19 палети Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 560000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 20 палети
Година 2018 Километража 370000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 15650 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 580000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 11300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 560000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 38 палети Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 560000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.800 € Без ДДВ
Носивост 11300 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 550000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.430 € GBP 15.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 477922 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1538 огласа
Прикажи
Претплати се