Филтри -

Камиони-ладилници MAN

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

135 огласа: Камиони-ладилници MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Носивост 9501 кг Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 661000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 1300000 км Сила
Шпанија, Boqueixon, Santiago de Compostela
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.420 € PLN 330.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Капацитет 19 палети
Година 2016 Километража 400000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
84.280 € PLN 395.000 PLN
Носивост 13573 кг Евро Euro 6 Капацитет 20 палети
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Полска, Kraków
камион-ладилник MAN TGL 12.250 камион-ладилник MAN TGL 12.250
2
Контактирајте го продавачот
95.900 € Без ДДВ
Носивост 4070 кг Зафатнина 42.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 40977 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2015 Километража 462236 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 3645 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-29 Километража 504589 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 17.76 м³
Година 2015 Километража 353816 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 135000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 808000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-21 Километража 395000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1550000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 365747 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Носивост 3645 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-29 Километража 412503 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 451200 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 15175 кг
Година 2013 Километража 636249 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Година 02/2010 Километража 351469 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Година 02/2015 Километража 1121254 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Година 01/2016 Километража 270000 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Година 05/2015 Километража 438903 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
96.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-04 Километража 197712 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-02 Километража Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 2640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 415146 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се