Филтри -

Камиони за транспорт на гориво MAN

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Камиони за транспорт на гориво MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2011 Километража 359005 км Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Носивост 20000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2011 Километража 313214 км Сила
Украина, Ternopil
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 11480 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-19 Километража 304362 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 17120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 21400 л Суспензија пружина/пневматски Модел COBO HNOS
Година 02/2003 Километража 726000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³
Година 2013 Километража 1009000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 20100 л
Година 2013-05-24 Километража 701500 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14740 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2005 Километража 431945 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15620 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 295040 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15580 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15450 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 436562 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 382438 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 428093 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18360 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 373992 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 367013 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Зафатнина 19000 м³
Година 2011 Километража 410000 км Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Зафатнина 19000 м³
Година 2011 Километража 450000 км Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 455092 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18900 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 536000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 372874 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Зафатнина 19500 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 02/2002 Километража 990000 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 21000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 420000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
9.460 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-05 Километража 357800 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13200 л Суспензија пружина/пневматски Модел KÄSSBOHRER A1
Година 08/1995 Километража 930000 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
188.500 €
Носивост 14260 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 272756 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се