Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Nissan

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за транспорт на гориво Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Зафатнина 5255 л
Година 1995 Километража 100000 км Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 6000 л
Година 1998-05 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-06-07 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5890 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01-20 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 2.7 м³
Година 2003-08 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992-07 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 10.7 м³
Година 2003-02 Километража 578000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6900 кг Зафатнина 6000 л
Година 2000-11 Километража 473000 км Сила
Шпанија, Soria
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се