Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Isuzu

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони за транспорт на гориво Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8000 кг Зафатнина 8000 м³ Марка на каросерија ECOVRAC Модел Tanker
Година 04/2004 Километража 330000 км Сила
Турција, Mardin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција, Gaziantep
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.500 US$ EUR ≈ 41.260 €
Зафатнина 16000 л
Година 2012 Километража 1 км Сила
Јапонија

Други марки во делот "Камиони за транспорт на гориво"

Контактирајте го продавачот
22.850 €
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Модел Fuel Tank
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 11880 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-13 Километража 511600 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
80.908,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 23260 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 787000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
80.908,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 23260 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 787000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Зафатнина 21500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 600000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 21000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 1259000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 15000 л
Година 04/2003 Километража 580000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04 Километража 400000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 14700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-10 Километража 295000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
камион за транспорт на гориво GAZ 3309 камион за транспорт на гориво GAZ 3309 камион за транспорт на гориво GAZ 3309
3
Контактирајте го продавачот
1.200 US$ EUR ≈ 1.113 €
Година 1995 Километража Сила
Украина, Зарічне
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Eurotank Oy
Година 08/2012 Километража 442245 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 1500000 км Сила
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 345445 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
36.684 €
Година 2012 Километража 610000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
21.850 € PLN 95.000 PLN
Носивост 15600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 738000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Модел Stokota
Година 05/2008 Километража 324811 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Носивост 19200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1996 Километража 648000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
43.500 US$ EUR ≈ 40.340 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 3
Година 2002-06 Километража 855600 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14420 л
Година 2004 Километража 311253 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи