Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Renault

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

83 огласа: Камиони за транспорт на гориво Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Eurotank Oy
Година 08/2012 Километража 442245 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Зафатнина 5.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10-24 Километража 314119 км Сила
Белгија, Handzame
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 11880 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-15 Километража 391250 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Носивост 11380 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10-24 Километража 300205 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 16270 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21160 л Суспензија пружина/пневматски Модел COBO HNOS
Година 04/2003 Километража 406000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 426851 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 14000 л
Година 10/2002 Километража 370000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
38.950 € PLN 169.000 PLN
Носивост 13200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20000 м³ Суспензија хидраулично Модел LDS
Година 12/2004 Километража 400000 км Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 213475 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Носивост 11200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2012-06-14 Километража 348400 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2004 Километража 602000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 15817 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-09 Километража 440500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 15835 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-19 Километража 434000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2004 Километража 340000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15.8 м³ Суспензија пружина/пружина Модел INDOX
Година 12/2003 Километража 649040 км Сила
Шпанија, Godelleta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 21.7 м³ Модел ROS-ROCA
Година 06/2002 Километража Сила
Шпанија, Godelleta
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 16270 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02-09 Километража 236575 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2011-11-23 Километража 289000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 6760 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³
Година 2005-06-29 Километража 333650 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 9910 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-07-25 Километража 442576 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Носивост 5470 кг Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-09-19 Километража 287117 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 10180 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-06-30 Километража 407986 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 9300 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³
Година 2009-03-20 Километража 259888 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Зафатнина 18400 л Модел dromech
Година 2006-07 Километража 975000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи