Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Scania

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

55 огласа: Камиони за транспорт на гориво Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04 Километража 400000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 14700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-10 Километража 295000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 289072 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 6.500 €
Година 2006 Километража 554818 км Сила
Белгија, Malmedy
Контактирајте го продавачот
15.350 € GBP 12.950 GBP
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 13950 кг Зафатнина 20 м³
Година 1998 Километража 645000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 14960 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2010 Километража 645527 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 13300 л Модел WW DROMECH
Година 2008 Километража 418155 км Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
аукција 4.495 € SEK 50.500 SEK
Носивост 13040 кг
Година 1999 Километража 149220 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 16590 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21010 л Суспензија пружина/пневматски Модел COBO
Година 04/2003 Километража 943000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 11170 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 108150 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1104999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 15490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Stokota
Година 12/2005 Километража 610527 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26257 л Марка на каросерија LAG
Година 2016 Километража 332339 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 345000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 299466 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.5 м³ Марка на каросерија Stokota
Година 2011 Километража 304830 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14899 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20420 л Марка на каросерија Stokota
Година 2016 Километража 149641 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 11300 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пневматски Модел SCHWINGENSCHLOGEL
Година 08/1996 Километража 655645 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 16640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 2009 Километража 1347000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 614505 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 917000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13880 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.87 м³ Марка на каросерија LAG
Година 2002 Километража 107 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15660 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 308878 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи