Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери Scania

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

58 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 12900 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 560000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 670200 км Сила
Австрија, Liezen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-11-24 Километража 439752 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Модел Trösch 515-T
Година 2013-11 Километража 245195 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
23.080 € CHF 22.900 CHF
Носивост 12330 кг Евро Euro 5
Година 2010-08-24 Километража 300930 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
23.030 € PLN 98.000 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva
Година 2007 Километража 405000 км Сила
Полска, Mikołów
камион со автоподигнувач на контејнер Scania P 250
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Марка на каросерија Hyva
Година 2016 Километража 514488 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
23.788,10 € Со вклучен ДДВ
Марка на каросерија Gergen
Година 2010 Километража 509307 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 7595 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 485500 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел LD 126 VA
Година 04/2011 Километража 583114 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
25.780 € PLN 109.700 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva
Година 01/2011 Километража 446000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Joab
Година 2011 Километража 514000 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
аукција 7.759 € SEK 90.000 SEK
Носивост 16855 кг
Година 2010 Километража 393297 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 351907 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2006-05 Километража 390000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-05 Километража 326000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
13.780 € GBP 11.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 456981 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 457000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
аукција 4.181 € SEK 48.500 SEK
Носивост 13665 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 244881 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел AK 12 MT
Година 2001-11 Километража 420575 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
180.500 € PLN 768.000 PLN
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел AK 12MTG
Година 2023 Километража 30 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2000-09 Километража 541000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
109.279,83 € Без ДДВ
Носивост 7920 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 18950 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Носивост 14970 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab
Година 06/2014 Километража 1208462 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Носивост 8831 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел VL8 3575
Година 2014 Километража 393804 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи