Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери IVECO

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 247981 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража 253146 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
51.940 € PLN 226.000 PLN
Евро Euro 6 Марка на каросерија KING Модел BR-4
Година 2023 Километража 20 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.250 € PLN 149.000 PLN
Носивост 3930 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 127000 км Сила
Полска, Stanowice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 3
Година 2004-04 Километража 512706 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.788,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 13660 кг Евро Euro 5 Модел SLT-190
Година 2008 Километража 311000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 314249 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
75.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2024-01 Километража 1000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
аукција 600 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 10215 кг Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 4560 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на каросерија Gergen Модел TAK Tek Teleabsetzkipper 4x4
Година 11/2005 Километража 279413 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 3
Година 2004-04 Километража 512706 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
28.100 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Hyva
Година 2010 Километража 366911 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.208,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10051 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 267000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
8.699 €
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 337429 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
89.890 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Meiller Модел AK7. T
Година Километража 350 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meier-Ratio Модел AK 18T
Година 2020-07-15 Километража 135434 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 4
Година 09/2010 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 500118 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 16020 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 228455 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Евро Euro 4 Зафатнина 15.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Километража 191872 км Сила
Шпанија, Rota
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Носивост 7730 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел 12.000 KG. PORTAL CONTAINER SYSTEM
Година 1995 Километража 202500 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
109.890 € Без ДДВ
Носивост 12950 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Meiller
Година 2023-10 Километража 2041 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 699000 км Сила
Шпанија, San Clemente, Cuenca
Контактирајте го продавачот
21.100 € Без ДДВ
Марка на каросерија VDL
Година 2008 Километража 467000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се