Филтри -

Камиони за шлепување IVECO

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

94 огласа: Камиони за шлепување IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година Километража 226000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 11630 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 1260 кг Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 301123 км Сила
Романија, Slobozia
Контактирајте го продавачот
38.270 € PLN 165.000 PLN
Носивост 2200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Tevor Модел 3000 Макара макара
Година 02/2015 Километража 375000 км Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Jegger Макара макара
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kobylnica
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kobylnica
Контактирајте го продавачот
64.200 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Jegger Макара макара
Година 2023 Километража 2 км Сила
Полска, Kobylnica
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Евро Euro 1
Година 11/2000 Километража 124250 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2000 Километража 150499 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 2520 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Tevor Макара макара
Година 2014 Километража 640000 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 611945 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
12.060 € PLN 52.000 PLN
Носивост 6670 кг Макара макара
Година 2006 Километража 446500 км Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2685 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 333731 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
23.170 € PLN 99.900 PLN
Носивост 5300 кг
Година 2015 Километража 390000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
18.530 € PLN 79.900 PLN
Носивост 3200 кг
Година 2012 Километража 165000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
10.440 € PLN 45.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Jegger Макара макара
Година 06/2006 Километража 542000 км Сила
Полска, Pysznica
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 580303 км Сила
Италија, Cuneo
камион за шлепување IVECO  HOLOWNIK  /TUG DAILY 50C14 D / 5 person камион за шлепување IVECO  HOLOWNIK  /TUG DAILY 50C14 D / 5 person камион за шлепување IVECO  HOLOWNIK  /TUG DAILY 50C14 D / 5 person
3
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина Макара макара
Година 2011 Километража 354306 км Сила
Шведска, Falun
Контактирајте го продавачот
78.780 € PLN 339.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража 70 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
77.860 € PLN 335.700 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
74.190 € PLN 319.900 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2023 Километража 600 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Isoli Макара макара
Година Километража 2000 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
26.800 € PLN 115.600 PLN
Носивост 1350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел Dialy Макара макара
Година 2018 Километража 494585 км Сила
Полска, Gliwice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се