Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери DAF

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

59 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.053 € GBP 5.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Hyva Модел Skip Gear
Година 2017 Километража 204000 км Сила
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
15.110 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 367727 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
137.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел F.X. Meiller AK12MT
Година 2023 Километража 499 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.670 € GBP 15.750 GBP
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 309235 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10520 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 728529 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 9225 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2002 Километража 793594 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 8310 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел AK 12 T
Година 2011-06 Километража 390297 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Модел Rigid RK14 WCD
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7665 кг Евро Euro 5
Година Километража 370000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 9470 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-11-12 Километража 316496 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
30.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 497000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
17.480 € GBP 14.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 335486 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 9830 кг Евро Euro 6 Модел VDL P-14
Година 08/2016 Километража 215826 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 9450 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел NG 2012 TA
Година 10/2008 Километража 669312 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Модел VDL Type: P-18
Година 09/2011 Километража 447718 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 10390 кг Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 222813 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел Meiller AK 12-MT
Година 2022-07-11 Километража 12583 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел AK 12.T
Година 2014-09 Километража 368000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 370000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 9260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 346968 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-08 Километража 4000 км Сила
Германија, Zimmern o.R.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи