Филтри -

Камиони за превоз стакло DAF

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз стакло DAF: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз стакло DAF LF 55.280
11
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-12 Километража 290000 км Сила 280 кс
Франција, ROUEN
камион за превоз стакло DAF LF 55. 250  PUERTA ELEVADORA
7
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-05 Километража 516000 км Сила 250 кс
Шпанија, Rábade
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз стакло DAF 55 lf 280
9
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 409000 км Сила
Холандија, Oss
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се