Филтри -

Камиони-контејнери DAF

Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи

172 огласа: Камиони-контејнери DAF

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
34.800 € Без ДДВ
2020
510516 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
35.600 € Без ДДВ
2020
492601 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
40.200 € Без ДДВ
2020
485059 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
40.200 € Без ДДВ
2020
488740 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
2019
316720 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
18.420 € 79.000 PLN
2017
863861 км
Полска, Bródzki
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
2018
663461 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
2015
653312 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 11740 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
2020
419891 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
2020
313362 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
2020
383705 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
47.600 € Без ДДВ
2020
411844 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
2009
461338 км
Евро Euro 5 Носивост 13710 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
15.899 € Без ДДВ
2015
792326 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 11871 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
2010
507491 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18475 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2020
449873 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
2020
531055 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
2020
465672 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
2020
483953 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
2020
481269 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
41.600 € Без ДДВ
2020
472108 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
2020
483808 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
2020
503818 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
2020
457102 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
2020
402001 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи