Филтри -

Продавници на камиони DAF

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Продавници на камиони DAF: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 800000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 550000 км Сила
Италија, Macerata
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010-03 Километража 408686 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008-06 Километража 397771 км Сила 117 kW
Србија, Шимановци
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се