Филтри -

Камиони за шлепување DAF

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Камиони за шлепување DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг
Година 11/1988 Километража 180692 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 214845 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Носивост 3204 кг Евро Euro 6 Макара макара
Година 2017 Километража 550191 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
46.770 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел Holownik
Година 2010 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 02/2006 Километража 1206262 км Сила
Шпанија, Noia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8030 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража 858706 км Сила
Холандија, Someren
камион за шлепување DAF Bärgningsbil Daf LF210H -2021 | Automat MED garanti säljes via a
1
Контактирајте го продавачот
аукција 30.390 € SEK 352.500 SEK
Носивост 4720 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Евро Euro 1
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 5065 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 705000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2004 Километража 184721 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2833 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 672462 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
43.200 €
Носивост 4885 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.600 €
Носивост 1995 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 275000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1971-06-22 Километража 557451 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 07/1975 Километража 15416 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1963-01-29 Километража 19643 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 796872 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
69.750 € Без ДДВ
Носивост 26760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11-21 Километража 461485 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
119.950 € Без ДДВ
Носивост 9855 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 4140 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 03/2012 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 8720 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1974-06-30 Километража 201894 км Сила
Холандија, Andelst
нови камион за шлепување DAF LF 290 нови камион за шлепување DAF LF 290 нови камион за шлепување DAF LF 290
3
Контактирајте го продавачот
192.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Макара макара
Година Километража 100 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
18.501 € Без ДДВ
Носивост 6740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 385000 км Сила
Естонија, Holstre
камион за шлепување DAF LF 45 180 камион за шлепување DAF LF 45 180 камион за шлепување DAF LF 45 180
3
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Носивост 6700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 06/2008 Километража 385000 км Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
99.800 € Без ДДВ
Носивост 11035 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2002 Километража 888736 км Сила
Холандија, Tilburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи