Филтри -

Камиони за шлепување Scania

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони за шлепување Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
169.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2011 Километража 941000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995-11-16 Километража 158960 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
147.000 €
Евро Euro 5 Макара макара
Година 10/2010 Километража Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11610 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2003 Километража 447000 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 775600 км Сила
Естонија, Tallin
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 1923000 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1974 Километража 480000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2017 Километража 1022580 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 505000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 505000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
77.883,26 US$ EUR ≈ 72.270 €
Година 2008 Километража 287000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
48.480 € PLN 210.000 PLN
Носивост 16050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 7950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-02-26 Километража 601450 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 10090 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1965-09-13 Километража 513380 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1986 Километража 483000 км Сила
Белгија, Puurs
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 14550 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1986 Километража 670000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.620 € PLN 85.000 PLN
Носивост 13020 кг
Година 2001 Километража 612068 км Сила
Полска, Gołdap
Контактирајте го продавачот
189.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12-14 Километража 1030370 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 378000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 05/2013 Километража 950000 км Сила
Ирска, Kildare
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 20500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 627000 км Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Модел Century 4024 Макара макара
Година 02/2023 Километража 30000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
8.599 €
Носивост 9020 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 1994 Километража Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1971 Километража 604420 км Сила
Белгија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се