Филтри -

Изотермални камиони Scania

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Изотермални камиони Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
12.270 € PLN 53.000 PLN
Година 2006 Километража 813000 км Сила
Полска, Lubzina
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Носивост 9255 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 884994 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 674086 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³
Година 2001 Километража 817000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
19.670 € PLN 85.000 PLN
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 642000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 13750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.01 м³
Година 10/2010 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 53.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 807784 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 6
Година 08/2016 Километража 924000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Евро Euro 3
Година Километража 400738 км Сила
Белгија, Tessenderlo
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 14110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 943478 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 14110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 1043673 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 13745 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 1164106 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
30.700 € Без ДДВ
Носивост 8225 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 290000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 10820 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 650280 км Сила
Полска, Подлаское
Контактирајте го продавачот
7.753 € PLN 33.500 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1641509 км Сила
Полска, Sicienko
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи