Филтри -

Камиони за шлепување Volvo

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Камиони за шлепување Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-03-25 Километража 475550 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Носивост 3805 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Falkom Макара макара
Година 01/2017 Километража 275000 км Сила
Норвешка
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
359.000 €
Носивост 16005 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04-01 Километража 73152 км Сила
Финска, Tuusula
аукција 4.676 € SEK 54.500 SEK
Носивост 6130 кг Макара макара
Година 1998 Километража 582856 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Макара макара
Година 07/2006 Километража 190000 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Носивост 12900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 106600 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-23 Километража 714000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Essel Модел ET500 Макара макара
Година 2024 Километража 15 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
37.800 US$ EUR ≈ 34.860 €
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 16090 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16 Макара макара
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
аукција 4.462 € SEK 52.000 SEK
Носивост 19060 кг Евро Euro 2
Година 1999 Километража 183934 км Сила
Шведска, Boden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Omars Макара макара
Година 06/2012 Километража 290000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Boniface Макара макара
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
19.550 € GBP 16.750 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 724639 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
камион за шлепување Volvo FM440 with two cranes камион за шлепување Volvo FM440 with two cranes камион за шлепување Volvo FM440 with two cranes
3
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Година Километража Сила
Кина
камион за шлепување Volvo FL240 камион за шлепување Volvo FL240 камион за шлепување Volvo FL240
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR. Макара макара
Година 08/2008 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2013 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2215 кг
Година 1999 Километража 502936 км Сила
Норвешка, Sagstua
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 767720 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.230 € SEK 329.000 SEK
Носивост 3890 кг
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 59.000 PLN
Евро Euro 4 Макара макара
Година 06/2008 Километража 245000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 03/2011 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се