Филтри -

Камиони платформи Scania

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

96 огласа: Камиони платформи Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-06-06 Километража 500000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
аукција 8,57 € SEK 100 SEK
Носивост 31470 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 502874 км Сила
Шведска, Sala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.117 € GBP 6.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2010-09 Километража 992010 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 500000 км Сила
Полска, Garwolin
камион платформа Scania P320
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
аукција 4.372 € SEK 51.000 SEK
Носивост 5095 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 396854 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.117 € GBP 6.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2010-10 Километража 985989 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 469680 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Носивост 10120 кг Евро Euro 1
Година 2013-04-01 Километража 926498 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.790 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 342000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.810 € PLN 220.000 PLN
Носивост 6470 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 809325 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 1999 Километража 1203032 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2004 Километража 865000 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8840 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 514000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 1417315 км Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 612490 км Сила
Шведска, Västernorrland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8470 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04-11 Километража 908369 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Носивост 9855 кг
Година 2005 Километража 921230 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг
Година 2011 Километража 697000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се