Филтри -

Камиони-контејнери Scania

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

76 огласа: Камиони-контејнери Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.350 € Без ДДВ
Носивост 12640 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-25 Километража 669209 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 16250 кг Евро Euro 6
Година 2018-10-01 Километража 617727 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2019 Километража 587610 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 561000 км Сила
Полска, Munina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 620000 км Сила
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 16305 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2016 Километража 728973 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 16980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 1106510 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
5.645 € SEK 64.900 SEK
Година Километража 1401000 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
93.780 € PLN 399.000 PLN
Година 2019 Километража 352127 км Сила
Полска, Koniecpol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 24715 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03-17 Километража 804000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 16250 кг Евро Euro 6
Година 2018-04-01 Километража 656051 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1300000 км Сила
Италија, Zona Artigianale Asi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6175 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 1745801 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 20030 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 674999 км Сила
Финска, Man Center Lempäälä
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража 708048 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 16065 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража 547087 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Носивост 23730 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 1078000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Носивост 16910 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 664000 км Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 17165 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2018 Километража 693455 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 27225 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2015 Километража 927399 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 16705 кг Евро Euro 6
Година 2019-09-01 Километража 544755 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.160 € Без ДДВ
Носивост 17100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Километража 887123 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 544800 км Сила
Полска, Lublin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи