Филтри -

Камиони со церада Scania

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

60 огласа: Камиони со церада Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 06/1998 Километража 700000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 14190 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Носивост 13085 кг Евро Euro 6 Зафатнина 141 м³
Година 2020 Километража 589568 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1100000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-10 Километража 1367954 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 1072158 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 645000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
11.420 € NOK 129.000 NOK
Носивост 16270 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 695000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 896600 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Носивост 15300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.37 м³
Година 12/2014 Километража 820000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-28 Километража 532893 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Носивост 26400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 640000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 13240 кг Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 751129 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 960000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
67.110 € PLN 290.000 PLN
Зафатнина 120 м³
Година 2018 Километража 547749 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
55.540 € PLN 240.000 PLN
Носивост 8160 кг
Година 2018 Километража 547749 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1985 Километража 230000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Носивост 7480 кг
Година 1999 Километража 1200000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 27100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 1269000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 247097 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 405500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2010 Километража 365000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи