Филтри -

Камиони-цистерни Scania

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

38 огласа: Камиони-цистерни Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2016 Километража 540258 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-09 Километража 631699 км Сила
Германија, Langgöns
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 799288 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 1161372 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 2 Модел VOEDERBULK SILO
Година 2002-07-10 Километража 528345 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1979 Километража 168619 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 8860 кг Зафатнина 10.6 м³
Година 01/1987 Километража 826046 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20850 кг
Година 12/1993 Километража 228506 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 19500 кг Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 752704 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 19500 кг Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 752704 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Носивост 44000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32460 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 253013 км Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 7740 кг Евро Euro 1
Година 1994 Километража Сила
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 840999 км Сила
Финска, Kotka
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 11 м³
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 13860 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/1997 Километража 1646157 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 17070 кг
Година 2000 Километража 149000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2002 Километража 556000 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 10450 кг Евро Euro 2 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-02-04 Километража 394106 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Носивост 24500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19.5 м³
Година 08/2005 Километража 1007307 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 11/1987 Километража 501308 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 940000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 697000 км Сила
Данска, Vamdrup
Контактирајте го продавачот
50.430 € GBP 42.500 GBP
Модел JHL 414 HIGH PRESSURE JETTER
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Northowram
Контактирајте го продавачот
46.210 € Без ДДВ
Зафатнина 11 м³
Година 2017 Километража 111111 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.750 € NOK 269.000 NOK
Носивост 13930 кг
Година 2011 Километража 373000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи