Филтри -

Камиони-цистерни MAN

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Камиони-цистерни MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2023 Километража 5000 км Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Носивост 17428 кг Евро Euro 4
Година 2009-07-03 Километража 1063396 км Сила
Белгија, Harchies
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.390 € CZK 565.700 CZK
Година 07/2003 Километража 253311 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 12000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17000 м³
Година 2015-12 Километража 835089 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15370 кг Евро Euro 6
Година 2018-06 Километража 894501 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14480 кг Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 894440 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11885 кг Зафатнина 23.3 м³ Модел OMSP Macola
Година 2011-11-07 Километража 541576 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-09 Километража 250000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
62.009 €
Зафатнина 18000 л
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 1225402 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 10 л Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 816 км Сила
Португалија, Fátima
камион-цистерна MAN 25.322 17,200 litres
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Зафатнина 8000 л
Година 2002 Километража 586000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
74.400 €
Година 2017 Километража 83030 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 23000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2008 Километража 188000 км Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
74.400 € Без ДДВ
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 83030 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
159.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Fuel
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
117.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3215 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 559333 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
66.200 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 250000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Heiteling
Година 2008 Километража 680618 км Сила
Естонија, Tallinn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се