Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Камиони за транспорт на возила MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01-05 Километража 398568 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 4300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-02 Километража 322297 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 770257 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 512884 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5000 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Носивост 2655 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 352800 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
39.850 €
Носивост 2655 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 352800 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14940 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 570000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
80.460 € PLN 348.500 PLN
Година 2012 Километража 350000 км Сила
Полска, Warsaw
камион за транспорт на возила MAN камион за транспорт на возила MAN камион за транспорт на возила MAN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија со пружина Број на автомобили 5
Година 2000 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
59.950 €
Носивост 15840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 471810 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 235953 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2010 Километража 464000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2013 Километража 315000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 259253 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 700000 км Сила
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 10
Година 2007 Километража 980000 км Сила
Франција, Colomars
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 879282 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/1996 Километража 795000 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 1994 Километража 565785 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Носивост 15501 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02-15 Километража 633700 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 15480 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02-13 Километража 550100 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 653000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 346000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се