Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volkswagen

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Камиони за транспорт на возила Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2350 кг Евро Euro 6 Модел Tijhof
Година 2018-10-18 Километража 300651 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2021-02-19 Километража 77000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 3010 кг Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Година 2005-01 Километража 148000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи