Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

173 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 10/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 09/2010 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago+Supertrans
Година 11/2016 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел Formula
Година 07/2012 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 2540 кг Модел 3 PERSONS
Година 1999-12-22 Километража 415200 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Носивост 10105 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-10-02 Километража 31346 км Сила
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814
3
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Носивост 21000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел EGO
Година 01/2018 Километража 635000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2001 Километража 486101 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 300
Година 12/2012 Километража 990000 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 575000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 300000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2016 Километража 498000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1841
1
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 03/2015 Километража 910000 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2011 Километража 333000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2006 Километража 867000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2006 Километража 335000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2012 Километража 200000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи