Филтри -

Камиони со завеса Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

347 огласа: Камиони со завеса Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети Задни врати задни врати
Година 2019 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 353560 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 15 палети Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 12 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 20 палети
Година 2018 Километража 370000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 580000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 21 палети Задни врати задни врати
Година 2018 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Задни врати задни врати
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-06 Километража 834533 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Носивост 8440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети Задни врати задни врати
Година 2018-04 Километража 394151 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
12.820 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2016-09 Километража 495258 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.820 € GBP 10.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2016-09 Километража 527165 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
42.070 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2017 Километража 799000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2015 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
16.330 € GBP 13.950 GBP
Година 02/2016 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 11500 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10-19 Километража 832000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10-19 Километража 849000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01-13 Километража 834000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Носивост 8725 кг Евро Euro 6
Година 2017-04-01 Километража 286810 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се