Филтри -

Камиони за превоз на пари Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони за превоз на пари Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed камион за превоз на пари Mercedes-Benz Actros bullet proofed
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 399999 км Сила
Германија, Bremen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се