Филтри -

Камиони за транспорт на гориво

Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

407 огласа: Камиони за транспорт на гориво, камион-цистерна за гориво

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.340 € PLN 175.000 PLN
Зафатнина 18600 л
Година 2007 Километража 858000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10185 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел A32-t
Година 2014 Километража 170000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 8140 кг Зафатнина 9.27 л Суспензија пружина/пружина
Година 2000-03-17 Километража 506399 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Зафатнина 19000 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија LAG
Година 08/1999 Километража 425300 км Сила
Бугарија, Кръстевич
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 15870 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20430 л Суспензија пружина/пневматски Модел ESTERER
Година 03/2005 Километража 920000 км Сила
Германија, Zittau
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 17000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-05 Километража 875000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 18500 л Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lindner & Fischer
Година 2005 Километража 750000 км Сила
Полска, Płock
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 11830 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 342111 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година Километража 440675 км Сила
Холандија, Breda Pays-Bas
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 8769 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.39 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Esterer
Година 2007 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 14235 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Willig
Година 2007 Километража 536767 км Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража 291000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 27000 кг Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел SCHWARZMUELLER
Година 12/1996 Километража Сила
Словачка, Spišská Nová Ves
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 15100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22650 л
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
камион за транспорт на гориво RENAULT Gamme S камион за транспорт на гориво RENAULT Gamme S камион за транспорт на гориво RENAULT Gamme S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 7500 л
Година 1985-02-27 Километража 251000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 379395 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14230 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19527 л
Година 2006 Километража 874733 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15160 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 133000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 4.5 м³ Модел Завод спецтехніки Техкомплект
Година 2021 Километража Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 15611 л Марка на каросерија Stokota
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 8015 кг Зафатнина 9.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Merceron
Година 1980-07-01 Километража 263000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³
Година 1997 Километража 978131 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 10220 л Модел MANARO
Година 1999 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12430 л Модел MAZZARIOL
Година 2018 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 1000 л
Година 2023 Километража Сила
Италија, Tortona
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се