Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

143 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 503422 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.610,19 €
Носивост 7050 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 354000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2008 Километража 491489 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија VDL Модел P13 toneladas
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, San Clemente, Cuenca
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 04/2000 Километража 589693 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
38.300 € Без ДДВ
Година 2014-11 Километража 164919 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Носивост 8450 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2005 Километража 430016 км Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828 камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828 камион со автоподигнувач на контејнер Mercedes-Benz Atego 1828
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 701015 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
61.300 € Без ДДВ
Носивост 7940 кг Марка на каросерија VDL
Година 2016 Километража 111609 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10130 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 547753 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Носивост 8700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 334045 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva Модел TS2014TAXL
Година 09/2017 Километража 269346 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Nowa Iwiczna
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 4400 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Meiller
Година 2014 Километража 545300 км Сила
Германија, Gelnhausen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 6620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража 297650 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Носивост 6900 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 262345 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-02 Километража 493000 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 155844 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел ak12mt
Година 2007 Километража 816713 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 595000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 639000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 638000 км Сила
Германија, Friedberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се