Филтри -

Камиони за сладолед Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

31 огласа: Камиони за сладолед Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 267427 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Странична врата странична врата
Година 2001-03 Километража 437178 км Сила
Германија, Mulfingen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 422668 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-05 Километража 260904 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-07 Километража 281706 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012-07 Километража 354172 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2013 Километража 275410 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 2920 кг Евро Euro 4 Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 2007-03 Километража 411963 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Носивост 1280 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-07 Километража 322270 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 303000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 352653 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05-27 Километража 404217 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 302682 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 262679 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2007-12 Километража 430696 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-11 Километража 213906 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 540 кг Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 339813 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2015-10 Километража 355309 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Носивост 860 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012 Километража 321218 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 303000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 1120 кг Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 311779 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9.01 м³ Странична врата странична врата
Година 2018 Километража 188538 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Странична врата странична врата
Година 1993-02 Километража 308457 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 1045 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2010-10 Километража 296558 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2010 Километража 289000 км Сила
Шпанија, Ourense
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи