Филтри -

Камиони за сладолед IVECO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони за сладолед IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 1039 кг Евро Euro 5
Година 2016-02-25 Километража 387577 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4280 кг Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.740 € PLN 109.500 PLN
Носивост 2290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража 251824 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
26.760 € PLN 113.800 PLN
Носивост 2290 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража 251824 км Сила
Унгарија, Budapest

Други марки во делот "Камиони за сладолед"

Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2013 Километража 275410 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 2920 кг Евро Euro 4 Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 2007-03 Километража 411963 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Носивост 1280 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-07 Километража 322270 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2920 кг Суспензија пружина/пружина Странична врата странична врата
Година 06/2012 Километража 3319333 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 303000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 352653 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Носивост 2940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 06/2012 Километража 355458 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2015 Километража 307964 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 09/2015 Километража 325112 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05-27 Километража 404217 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 302682 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Странична врата странична врата
Година 2018 Километража 214000 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 262679 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 2790 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2007-12 Километража 430696 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-11 Километража 213906 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
2.770 US$ EUR ≈ 2.544 €
Година 2001-03 Километража 52349 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Носивост 540 кг Евро Euro 5
Година 2013-06 Километража 339813 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2015-10 Километража 355309 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Носивост 860 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2012 Километража 321218 км Сила
Германија, Mulfingen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи