Филтри -

Камион за превоз на животни IVECO

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни IVECO: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO Eurostar 240E42
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1996 Километража Сила 420 кс
Италија, Arluno (MI)
камион за превоз на животни IVECO 240E48 CURSOR ANIMALI VIVI
26
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 895000 км Сила 480 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.92 м³
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D, Pferde, 7 Sitze, Doka Tüv 11/21
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21 м³
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни IVECO Eurocargo 120 E 22 Élőállat-szállító lakrésszel
13
Контактирајте го продавачот
24.780 € HUF 8.900.000 HUF
Година 2009 Километража 205000 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO EUROTECH 380 -6X2 - BETAILLERE-DOUBLE ETAGE
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-09-15 Километража 372939 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни IVECO Eurocargo 140 E 18  Élőállat-szállító + HF
24
Контактирајте го продавачот
43.440 € HUF 15.600.000 HUF
Година 2005 Километража 325000 км Сила 180 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO Magirus 80 16 horse truck
13
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-05-23 Километража 444871 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни IVECO Daily
34
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.860 € PLN 99.900 PLN
Носивост 1005 кг
Година 2015 Километража 179000 км Сила 150 кс
Полска, Widełki
камион за превоз на животни IVECO Daily 70C21/P
20
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 26.48 м³
Година 2012-12 Километража 234034 км Сила 204 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион за превоз на животни IVECO ZETA 50.9 Trasporto Animali Vivi
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 2250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 103000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
нови камион за превоз на животни IVECO DAILY
8
Контактирајте го продавачот
36.990 € PLN 169.000 PLN
Година 2020 Километража 10 км Сила 160 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни IVECO 70 C 21 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
25.760 € HUF 9.250.000 HUF
Година 2012 Километража 234034 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
камион за превоз на животни IVECO EUROCARGO 65E12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1996 Километража Сила 150 кс
Италија, Calenzano
камион за превоз на животни IVECO Eurocargo 120 E 22 horse truck paarden
13
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Носивост 6250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-11 Километража 300826 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се