Филтри -

Камион за превоз на животни Volvo

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Камион за превоз на животни Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 9100 кг Евро Euro 5
Година 2010-07-01 Километража 787592 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 460000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.120 € PLN 269.000 PLN
Носивост 12520 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 960404 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
15.490 € Без ДДВ
Носивост 16500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2008 Километража 842000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Носивост 14255 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 859000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 1569264 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2005 Километража 457000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2007 Километража 445000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2008 Километража 109030 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2008 Километража 485000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2013 Километража 513626 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2007 Километража 580000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 450000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10844 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 710000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1072000 км Сила
Полска, Jędrzejów
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 874389 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.400 €
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража 1430294 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Pezzaioli
Година 07/2001 Километража 945000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 901679 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Носивост 13340 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 2108600 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Caldas da Rainha
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Носивост 12520 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 960404 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 877817 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 8080 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-10-02 Километража 1010688 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се