Филтри -

Камиони со церада IVECO

Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

150 огласа: Камиони со церада IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.044 € GBP 7.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 242146 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
камион со церада IVECO EUROCARGO 120E28
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 5740 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 758303 км Сила
Чехија, Strančice
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Зафатнина 120 м³
Година 2013 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 205000 км Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
45.020 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 4910 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 603000 км Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 637000 км Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Носивост 30330 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 144435 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 304108 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
89.990 € Без ДДВ
Носивост 4940 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 25 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Носивост 6560 кг Зафатнина 37.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-09 Километража 632 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Носивост 6560 кг Зафатнина 37.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-09 Километража 632 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
аукција 1.800 €
Носивост 2690 кг Евро Euro 1
Година 1996 Километража 304467 км Сила
Литванија, Zarasai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 274180 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 335999 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
77.570 € PLN 336.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3900 кг
Година 02/2008 Километража 343684 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
47.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 480000 км Сила
Италија, Lodi
Контактирајте го продавачот
18.700 € PLN 81.000 PLN
Носивост 1030 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Километража 347130 км Сила
Полска, Buk
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 02/2018 Километража 433500 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06 Километража 800000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион со церада IVECO EUROCARGO 100E22, EURO 6 + SVAN CHTP11 (2011) + приколка со церада
1
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 5280 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 381554 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
4.230 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 532481 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи
Претплати се