Филтри -

Камиони фургони IVECO

Резултати од пребарување: 433 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

433 огласа: Камиони фургони IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 2905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 285990 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 5620 кг Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 331632 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 225200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 5090 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 288530 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 10285 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38271 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12-08 Километража 509000 км Сила
Холандија, Ede
камион фургон IVECO Eurocargo камион фургон IVECO Eurocargo камион фургон IVECO Eurocargo
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 73000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 69000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 86000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32 камион фургон IVECO EUROCARGO 160E32
3
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 269000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 80000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 91000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 525000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16 камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16 камион фургон IVECO EUROCARGO 75E16
3
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 230000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 113000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 258000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO DAILY 35S14N камион фургон IVECO DAILY 35S14N камион фургон IVECO DAILY 35S14N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 17000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 69000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 200000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
54.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 213000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 433 огласа
Прикажи