Филтри -

Камиони фургони Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони Mitsubishi Fuso: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2017-11 Километража 65785 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso YH63 XKP CANTER 7C15
8
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter
25
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer + LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.97 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Koffer+LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO 7 C 18 4x2
8
Контактирајте го продавачот
18.743 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 34.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 74700 км Сила 175 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER HYBRID 7C15
15
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 29.89 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-09 Километража 44332 км Сила 200 кс
Белгија, Roeselare
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C18
25
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2016 Километража 160499 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C18
25
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2015 Километража 262248 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 74522 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 74522 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7 C15 EEV Koffer/LBW/KLIMA
16
Контактирајте го продавачот
9.950 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 214144 км Сила 150 кс
Германија, Nidda
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER 7 C 15 KOFFER 6,1m LBW KLIMA EURO 6
15
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07 Километража 144470 км Сила 150 кс
Германија, Kiel
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 83500 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.85 м³
Година 2017-03 Километража 79900 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се