Филтри -

Камиони рол кипери Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони рол кипери Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година Километража 24 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
55.160 € PLN 240.000 PLN
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KING Модел HZ6R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.310 € PLN 245.000 PLN
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KING Модел HZ-6R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.850 € PLN 125.500 PLN
Носивост 4355 кг Суспензија со пружина
Година 2014 Километража 180895 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 47000 км Сила
Италија, Muggia
Контактирајте го продавачот
29.930 € CZK 755.000 CZK
Носивост 3100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 80000 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 3700 кг Евро Euro 6
Година Километража 24 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Носивост 2755 кг Евро Euro 6
Година Километража 31 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија KING
Година 03/2023 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија KING
Година 2023 Километража 110 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
15.050 €
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-11 Километража 180110 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-11 Километража 181110 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
51.200 € Без ДДВ
Носивост 3825 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 50 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година Километража 36 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Носивост 2755 кг Евро Euro 6
Година Километража 31 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
18.810 US$ EUR ≈ 17.680 €
Година 2003-10 Километража 586543 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 242305 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 3835 кг Евро Euro 6
Година Километража 39 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 4735 кг Евро Euro 6
Година Километража 36 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 2895 кг Евро Euro 5
Година 2010-04 Километража 124990 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 3810 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 59945 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се