Филтри -

Изотермални камиони Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Изотермални камиони Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 33.42 м³
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Rogówko

Other makes in the section "Изотермални камиони"

Контактирајте го продавачот
1.641 € PLN 7.000 PLN
Година 2003 Километража 483000 км Сила
Полска, Lubartów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 6525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 321372 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Носивост 9255 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 884994 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3799 кг Евро Euro 6
Година 11/2015 Километража 238713 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2005 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Носивост 14020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 25560 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 11350000 км Сила
Полска, Kobyłka
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1200 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 291000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 387000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2675 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2013 Километража 219697 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.355 € PLN 39.900 PLN
Година 2008 Километража 1120000 км Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Носивост 10120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2008 Километража 877332 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
12.430 € PLN 53.000 PLN
Година 2006 Километража 813000 км Сила
Полска, Lubzina
Контактирајте го продавачот
12.900 € PLN 55.000 PLN
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubzina
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 9340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 832000 км Сила
Чехија, Kladno
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се