Филтри -

Камиони со рамна платформа Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони со рамна платформа Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-05 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 4100 кг
Година 2006 Километража 129900 км Сила
Норвешка, Nodeland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Носивост 4245 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 176912 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Носивост 3950 кг Евро Euro 6
Година Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.213 €
Носивост 6800 кг
Година 2000-09 Километража 732000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 568000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2008 Километража 350000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година Километража 19 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
4.999 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2004 Километража 145000 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 486000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
25.260 US$ EUR ≈ 23.750 €
Година 1993-08 Километража 117990 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.200 €
Носивост 5000 кг
Година Километража 850994 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Носивост 2750 кг Зафатнина 5.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 74300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 14.010 €
Година 2004 Километража 391000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Година Километража Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 6.47 м³
Година 2023 Километража 3 км Сила
Полска, Rogówko
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 4019 кг
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Kõrveküla
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 215495 км Сила
Естонија, Kõrveküla
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 3950 кг Евро Euro 6
Година Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 313000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso CANTER 4M50 (2010) BREAKING за делови камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso CANTER 4M50 (2010) BREAKING за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се