Филтри -

Камиони со рамна платформа Mitsubishi

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

36 огласа: Камиони со рамна платформа Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.590 US$ EUR ≈ 9.725 €
Носивост 9800 кг
Година 2003-12 Километража 314000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Mitsubishi SUPER GREAT камион со рамна платформа Mitsubishi SUPER GREAT
2
Контактирајте го продавачот
5.510 US$ EUR ≈ 5.060 €
Носивост 13800 кг
Година 2008-02 Километража 1262000 км Сила
Јапонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион со рамна платформа Mitsubishi SUPER GREAT камион со рамна платформа Mitsubishi SUPER GREAT
2
Контактирајте го продавачот
8.810 US$ EUR ≈ 8.090 €
Носивост 13900 кг
Година 2003-12 Километража 701000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
37.370 € PLN 159.000 PLN
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 3280 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 140701 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
13.940 US$ EUR ≈ 12.800 €
Носивост 4000 кг
Година 1993-11 Километража 224000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
31.690 US$ EUR ≈ 29.100 €
Носивост 3400 кг
Година 2018-12 Километража 24000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција 9.400 € NOK 110.000 NOK
Носивост 4585 кг
Година 2023 Километража 2971 км Сила
Норвешка, Nordre Follo
Контактирајте го продавачот
3.610 US$ EUR ≈ 3.315 €
Носивост 2000 кг
Година 2012-03 Километража 279000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 12/2013 Километража 287500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 04/2010 Километража 141355 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER
2
Контактирајте го продавачот
3.130 US$ EUR ≈ 2.874 €
Носивост 1500 кг
Година 2005-12 Километража 262000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
45.190 € CLP 45.000.000 CLP
Носивост 3675 кг
Година 2020 Километража 4673 м/ч Сила
Чиле
камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER 815 камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER 815 камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER 815
3
Контактирајте го продавачот
33.140 € CLP 33.000.000 CLP
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража 1477 м/ч Сила
Чиле
камион со рамна платформа Mitsubishi FUSO CANTER 715 камион со рамна платформа Mitsubishi FUSO CANTER 715
2
Контактирајте го продавачот
33.140 € CLP 33.000.000 CLP
Носивост 4130 кг Евро Euro 5
Година 2019 Километража 4187 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.270 €
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
8.010 US$ EUR ≈ 7.355 €
Година 1992-03 Километража 92000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER камион со рамна платформа Mitsubishi CANTER
2
Контактирајте го продавачот
3.430 US$ EUR ≈ 3.150 €
Носивост 1500 кг
Година 2001-12 Километража 209000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.530 US$ EUR ≈ 6.915 €
Година 1994-05 Километража 70000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.460 US$ EUR ≈ 4.096 €
Носивост 3000 кг
Година 2013-10 Километража 175000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 45.450 €
Година 2006 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Година 1992-05 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
6.770 €
Година Километража 162000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
51.490 € Без ДДВ
Година Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи