Филтри -

Камиони со рамна платформа Nissan

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Камиони со рамна платформа Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.400 US$ EUR ≈ 10.590 €
Година 2018-11 Километража 182345 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.510 US$ EUR ≈ 5.118 €
Година 2013-09 Километража 115246 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција 5.250 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 40153 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 4.883 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 163374 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Зафатнина 2.64 м³
Година 2007 Километража 362000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.970 US$ EUR ≈ 13.910 €
Носивост 1300 кг
Година 2010-08 Километража 96620 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
11.390 € PLN 49.400 PLN
Носивост 4100 кг Зафатнина 4.31 м³
Година 2002 Километража 375770 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 2670 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2002 Километража 159323 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2004 Километража 104445 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.410 €
Носивост 1250 кг
Година 2020-03 Километража 191000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Nissan ATLAS камион со рамна платформа Nissan ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
7.260 US$ EUR ≈ 6.744 €
Година 2018-01 Километража 111000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.840 US$ EUR ≈ 2.638 €
Година 2007-09 Километража 576000 км Сила
Јапонија
камион со рамна платформа Nissan ATLAS камион со рамна платформа Nissan ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
3.270 US$ EUR ≈ 3.038 €
Година 2005-10 Километража 98000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
3.330 US$ EUR ≈ 3.093 €
Носивост 1400 кг
Година 2009-05 Километража 174000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 3000 кг
Година 1994 Километража 161000 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 2.33 м³
Година 09/2012 Километража 143058 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 121819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година 2003 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
8.238 € GBP 6.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2019 Километража 231837 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 135500 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2016-03 Километража 134000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи