Филтри -

Камиони фургони Nissan

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони фургони Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 20.38 м³
Година 05/2012 Километража 89000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 175295 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 241936 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 158479 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 285753 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
камион фургон Nissan NT400 камион фургон Nissan NT400 камион фургон Nissan NT400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 06/2008 Километража Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
9.183 € PLN 42.500 PLN
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.350 €
Носивост 2590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 89845 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 244000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 231000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 213851 км Сила
Холандија, Terneuzen
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 35.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 154931 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1820 кг
Година 2002 Километража 73565 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 19.38 м³
Година 06/2016 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
6.806 € PLN 31.500 PLN
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 347378 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
8.534 € PLN 39.500 PLN
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион фургон Nissan Atleon камион фургон Nissan Atleon
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се