Филтри -

Камиони-ладилници Nissan

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони-ладилници Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.510 US$ EUR ≈ 5.992 €
Година 2011-03 Километража 1100936 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Носивост 5070 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-29 Километража 218386 км Сила
Холандија, Oss

Other makes in the section "Камиони-ладилници"

Контактирајте го продавачот
10.000 €
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.76 м³
Година 05/2017 Километража 293400 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 658500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Носивост 9000 кг
Година 2001-09 Километража 366000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 64.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 471518 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
73.300 € Без ДДВ
Носивост 12440 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 280000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.400 US$ EUR ≈ 20.620 €
Носивост 2700 кг
Година 2002-01 Километража 67000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 107510 км Сила
Шпанија, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 43.13 м³
Година 2015 Километража 640000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
22.990 €
Евро Euro 6 Зафатнина 46.88 м³
Година 2015 Километража 820000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 37.38 м³
Година 2003 Километража 720000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2009 Километража 710000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5 Зафатнина 49.2 м³
Година 2008 Километража 830000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2012 Километража 860000 км Сила
Унгарија, Érsekhalma
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Носивост 13640 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 430000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 13435 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 24075 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 944000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Носивост 27520 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се