Филтри -

Камиони за сладолед Nissan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони за сладолед Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.827 € PLN 16.500 PLN
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион за сладолед Nissan L80.14 за делови камион за сладолед Nissan L80.14 за делови камион за сладолед Nissan L80.14 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Странична врата странична врата
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се