Филтри -

Камиони кипер Nissan

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Камиони кипер Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 625000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 462000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.780 US$ EUR ≈ 9.899 €
Носивост 2500 кг
Година 1985-09 Километража 348000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Зафатнина 3.01 м³
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг Зафатнина 3.01 м³
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 271610 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 148000 км Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 08/2018 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2004 Километража 192000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 1450 кг Начин на истовар тространо
Година 2005 Километража 292493 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 6570 кг Начин на истовар тространо
Година 1993 Километража 487000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 3900 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2000 Километража 370000 км Сила
Италија, San Lorenzo
камион кипер Nissan Quon GW26
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 31.680 €
Година 2013 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.170 €
Година 2010 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.330 €
Година 2009 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.440 €
Година 2014 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
35.900 US$ EUR ≈ 32.970 €
Година 2013 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 1991 Километража 343127 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.560 €
Носивост 31000 кг Евро Euro 3
Година 2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.690 €
Евро Euro 2
Година 2008 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
10.460 € PLN 44.500 PLN
Носивост 2750 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2001 Километража 296000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 6.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 184705 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
10.220 € PLN 43.500 PLN
Носивост 4800 кг Начин на истовар тространо
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
10.460 € PLN 44.500 PLN
Носивост 9000 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи