Филтри -

Изотермални камиони Nissan

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Изотермални камиони Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Изотермални камиони"

Контактирајте го продавачот
4.800 €
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 636651 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 1051452 км Сила
Холандија, Lelystad
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2001 Километража 350000 км Сила
Литванија, Janaučiai
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 795886 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Носивост 3890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 249292 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 291000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.210 € PLN 103.000 PLN
Носивост 4134 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 193491 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Носивост 2340 кг Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 306000 км Сила
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 2440 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.62 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 251612 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 2960 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 209700 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 13800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 6920 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 800250 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Италија, Calenzano (FI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи