Филтри -

Камиони за сладолед, сладоледен камион

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сладолед: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сладолед VOLVO FL 6
11
Контактирајте го продавачот
3.497 € PLN 16.000 PLN
Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 1996 Километража 220000 км Сила
Полска, Grzędy
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310cdi 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
16
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 240428 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl
15
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 211590 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 CDI Cold Car Ice -33°C 3+3
15
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2009-11 Километража 262322 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MAZDA
15
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-01 Километража 177144 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед RENAULT D 6.5 ColdCar5+5 -33°
20
Контактирајте го продавачот
33.300 € Без ДДВ
Носивост 4345 кг Зафатнина 19.13 м³
Година 2015-08 Километража 109625 км Сила 150 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед DAF 45.220 SURGELATI ATP 10/2024 - 120QLI
18
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 6010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 490000 км Сила 220 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за сладолед DAF LF 45.150
15
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001-03-08 Километража 1101859 км Сила 150 кс
Италија, Gruaro (Ve)
камион за сладолед MAN TGL10.180 5+5 +2Türen-33°C Nutzlast 3.8T Euro 5
15
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Носивост 3850 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.85 м³
Година 2012-04 Километража 460169 км Сила 179 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед IVECO Daily50C17 ColdCar 4+4 -33°C Nutzlast 1.7 t
15
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.45 м³
Година 2012 Километража 216151 км Сила 170 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед RENAULT 160 SURGELATI - ATP 2024
18
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 2300 кг Евро Euro 3 Странична врата странична врата
Година 2006 Километража 630000 км Сила 160 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 5+5
15
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.88 м³
Година 2011-06 Километража 269220 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 7.8 м³
Година 2011-06 Километража 192695 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
камион за сладолед MAN LE TGL 10.180 chłodnia komorowa komorówka Cofi 5+5 -40
9
Контактирајте го продавачот
5.442 € PLN 24.900 PLN
Носивост 5000 кг
Година 2005 Километража 437000 км Сила 180 кс
Полска, Kocmyrzów
камион за сладолед MERCEDES-BENZ Sprinter 310 Carlsen 5+5 Türen Eis/Ice -33°C
15
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Странична врата странична врата
Година 2011-05 Километража 231344 км Сила 95.17 кс
Германија, Mulfingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се